الکترو جبال ایرانیان کویر (جبال)

دفتر فروش : تهران خیابان لاله زار نو کوچه کریمی پلاک ۱۴ واحد ۷ 🏭 کارخانه: کیلومتر ۳۵ اتوبان امام رضا (ع) شهرك صنعتي شنزار ۰۲۱۶۶۳۴۹۴۸۱
شنبه - چهارشنبه: ساعت ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر
مواد اولیه
مواد اولیه

مواد BMC یک آمیزه پلیمری تقویت شده با الیاف شیشه و مواد معدنی بر پایه های رزین ترموست میباشد که تحت فشار و حرارت سخت میگردد.مواد اولیه ساخت این محصول رزین پلی استر غیر اشباع می باشد به شکل خمیر فشرده با استفاده از قالبگیری فشاری قابلیت تبدیل شدن به طیف وسیعی از محصولات را دارد و در حالت پلیمری از یک رزین گرما سخت مثل   پلی استر اشباع نشده و یا ونیل استر به شکل تک مولکولی با ساختار بزرگ در می آیند.  

مواد خام اصلی آن GF(فیبر شیشه ای خرد شده )،UP(رزین نامنظم)،MP(پرکننده)و انواع افزودنی ها با یک توده پیش پراگ مخلوط شده است.

اتصال عرضی پیوند بین زنجیره مولکولی شاخصهای تولید را بالا برده و دلیل عملکرد ممتاز BMC در مقایسه با سایرپلیمر هاست.

خوا ص سودمند این آمیزه بی نظیر همانند:عایق الکتریکی ،مقاومت،حرارتی ،حفاظت در برابر اتش و طراحی ازاد ،راه حل های اقتصادی برای قطعات الکتریکی مهیا شده است.

BMC تبدیل به یک انتخاب مناسب برای مصارف فشار ضعیف ومتوسط که سالانه در سرتاسردنیا تولید می شودو توزیع موثر برق را عهده دار است و از سوی دیگر مصرف کننده را در مقابل اثرات اتصال کوتاه حفاظت مینماید.از جمله قطعات تولیدی BMC می توان به محصولات زیر اشاره نمود:

 

.انواع مقره فشار ضعیف و متوسط                                       .قاب چراغی خیابانی و خودرو

. قطعات عایق کلید فیوز و کلید اتوماتیک                               . پایه فیوز

 

مواد  SMCترکیب الیاف تقویت شده کلامپوزیتی است که جایگزین بسیار مناسب فلزات از لحاظ استحکام فیزیکی بالا ،مقاومت عالی در برابر ضربه و حرارت ،ضریب انبساطی حرارتی یکسان با فلز و ظاهر کاملا صاف وبراق علیرغم وزن کمتر میباشد.    در حالت اولیه شامل رزین حرارتی،الیاف شیشه و مواد پرکننده میباشد.

سایر مواد همانند افزودنیها،سخت کننده ها و عناصر جداسازی مواد از قالب سبب افزایش عملکرد و یا پیشرفت مراحل ساخت مواد میگردد.

برای تامین بازدهی مشخص و درخواست های کاربردی مثل بازدارندگی اتش،کشش در مقابل بار و یاجلای سطحی کلاس A مواد BMC/SMC را می توان با فرمول های متفاوتی تولید کرد.به منظور انطباق خواسته های لازم از ماده ی قالب گیری شده می توان در دستور العمل ساخت از موادو ترکیبات گوناگونی استفاده کرد.برای مثال در مواد SMC الیاف شیشه با طول  12تا 50 میلیمتربریده می شوند.

معمولا جایگزینی این مقادیر با توجه به عملکرد و قابلیت پردازش در مقابل قیمت تعیین می گردد.

دارا بودن طیف وسیعی ازخواص فیزیکی و شیمیایی دلخواه سبب گسترش استفاده از این محصول در صنایع مختلف از جمله:

.باس بارساپورت عایق                                     .بدنه سوییچ های الکتریکی

.بدنه تابلوها وجعبه انشعاب                               .قاب چراغ خیابانی